fbpx

ChefOndra

Kolem vaření a dobrého jídla se pohybuji celý život a už bych nemohl ani jinak. Jsem člověk, který miluje jídlo, vaření a veškeré kuchyně světa se slabostí především pro italskou a francouzkou kuchyni. Na blogu se snažím dělat recepty tak, jak si myslím, že by mohly být nejlepší a zároveň se snažím zachovat jejich originalitu.

Přečíst celé

Martin Legeza

Jsem foodblogger, co zkouší stále nové a nové recepty, protože vaření je pro mě něco, s čím se dá stále experimentovat. v 18 letech jsem napsal první kuchařku a rád bych zkusil i nějaký příběh, takže krom vaření je mým koníčkem i psaní. Nemám sice sen se stát kuchařem, ale rád bych dělal něco co bude s jídlem spojené. Buď psal o jídle do časopisu a nebo se třeba odstěhoval do New Yorku a otevřel si malé bistro.

Přečíst celé

Martina Lancingerova

Jsem milovnice zdravého jídla. V patnácti jsem se odstřihla od nezdravých stereotypů daných rodinnými zvyky ve stravování a celkovém životním stylu a vlastní snahou zhubla osvobozujících 15 kilo. Miluju rozmanitost jídla a neustále se snažím nacházet nové suroviny pro vlastní potěšení a pro inspiraci čtenářů blogu. Jsem zastánkyně názoru, že dobré a zdravé jídlo nepotřebuje víc, než pár kvalitních surovin a pár minut kreativní práce. 

Přečíst celé